Lubelscy graficy z  portalu Logo Lublin
zaprojektują Twoje logo!

Aktualizacja - styczeń 2022

  • Logo Lublin - lubelskie Studio Graficzne specjalistą od projektowania logo

Dlaczego nasze studio powinno zaprojektować Twoje logo?

Wykonanie projektu logo może okazać się trudne dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się tym tematem. I nie chodzi mi już tylko o osoby, które zakładają swoją firmę i chcą sami spróbować zaprojektować logo. Opracowanie dobrego logo może okazać się zbyt dużym wyzwaniem również dla grafika. Dlaczego nie każdy grafik zaprojektuje dobre logo? Powód jest prosty. Większość grafików czy projektantów na co dzień wykonuje różne projekty ale tylko w jednej dziedzinie mogą być specjalistami. Trudno być specjalistą od każdego projektu! W naszym lubelskim studio graficznym zebraliśmy najlepszych, naszym zdaniem i zdaniem naszych klientów, specjalistów od projektowania logo!

Prace nad Twoim logo zaczniemy od krótkiego Briefu

Aby Twój projekt logo był rewelacyjny i robił niesamowite wrażenie jego opracowaniem zajmie się kilku specjalistów. Na początku poprosimy Cię o kilka informacji na temat Twojej firmy, jej klientów, branży, w której działa. Te informacje pozwolą bliżej poznać firmę i zaprojektować logo idealnie dopasowane – indywidualne logo - w pełni tego słowa znaczeniu.

Nazwa w logo jest kluczowa

Gdy mamy już niezbędną wiedzę na temat Twojej firmy specjalista od kreowania marki i marketingu sprawdzi czy nazwa, którą chcesz mieć w logo jest dobra. Jeżeli jego zdaniem coś można poprawić powiemy Ci o tym i przedstawimy najlepsze rozwiązanie. Często na tym etapie nasi klienci zmieniają nazwę. Czasami z uczuciem ulgi, ponieważ ich pierwotna propozycja nie do końca im się podobała a nowa nazwa jest zawsze strzałem w dziesiątkę. Przykładem może być opracowana przez nasze Studio nazwa marki i logo Pieczarka lubelska.

Zaczynamy prace nad koncepcją czyli pomysłem na logo

Potwierdzenie przez Ciebie nazwy oznacza rozpoczęcie właściwego etapu prac nad logo. Tu do pracy przystępują projektanci, którzy na początku wymyślą koncepcje nowego logo. Koncepcja Twojego logo to pomysł na typografię, znak graficzny, który będzie na tyle oryginalny by stał się sercem wizerunku Twojej firmy. Nasi rysownicy wykonają dziesiątki szkiców i rysunków zanim wybiorą z nich te kilka, które będą idealne. Pamiętaj, nie kupujemy gotowych grafik do przygotowania logo. Nasze projekty logo są wykonywane na podstawie autorskich rysunków i pomysłów. To wyróżnia nasze projekty logo i później wyróżni Twoją firmę. To jedna z kilku kluczowych zalet naszych projektów, która decyduje, że nasze studio jest wybierane do zaprojektowania logo.

Czas na prezentację Twojego logo

Mamy już wybrane szkice dla kilku koncepcji Twojego logo. Teraz nasi graficy opracują na ich podstawie wersje elektroniczne logo, które zostaną Ci zaprezentowane. I tu kolejna miła niespodzianka dla Ciebie! Prezentacja projektów logo, którą otrzymasz będzie ciekawa i umożliwiająca łatwy wybór projektu. W prezentacji zobaczysz jak wspaniale można dopracować każdy szczegół logo. Przekonasz się również jak ważny jest świetny pomysł na logo i jego kolorystyka.

Na każdym etapie pracy nad projektem Twojego logo mamy na uwadze to, że logo będzie głównym elementem wizerunku Twojej firmy. Co to oznacza w praktyce? Wykonując projekt logo planujemy już od razu jak mogą wyglądać inne elementy wizerunku Twojej firmy – wizytówki, papier firmowy, strona internetowa czy grafika na Facebooka. To nie wszystko! Projektując Twoje logo pomyślimy również o tym czy będziesz chciał nowy kolor z logo wprowadzić do swojej firmy, na przykład na elementach jej wystroju czy wyposażenia. Wszystko to – zaczynając od logo – buduje Identyfikację wizualną Twojej firmy.

Komplet wielozadaniowych plików z nowym logo

Po otrzymaniu akceptacji wybranej wersji logo przygotujemy dla Ciebie niezbędny komplet plików.

Dzięki niemu logo będziesz mógł wykorzystywać do:

  • drukowania ulotek i innych materiałów promocyjnych
  • umieszczania na stronie internetowej
  • wstawiania do stopki e-mail, papieru firmowego
  • przygotowywania prezentacji elektronicznych
  • grawerowania w drewnie, szkle, plastiku czy metalu
  • wyszywania na koszulkach
  • i do wielu innych zastosowań

Przekazujemy Ci autorskie prawa majątkowe do projektu logo

Ostatnim etapem pracy nad logo będzie przekazanie Ci Autorskich Majątkowych Praw do logo. Przekazanie tych praw umową gwarantuje Ci, że po pierwsze będziesz właścicielem logo a po drugie będziesz mógł nim rozporządzać. Dzięki przekazaniu autorskich praw majątkowych do logo będziesz mógł je stosować na różnych polach eksploatacji np. w internecie w druku lub na innych nośnikach reklamy.

Próbkę tego jak może wyglądać Twoje logo możesz zobaczyć na naszej stronie głównej lub w zakładce Galeria.

  • Etapy wykonywania projektu logo przez projektantów Logo Lublin

 

Etapy opracowania logo przez projektantów z LogoLublin.pl

Jak prosto zamówisz projekt swojego logo?

Aby porozmawiać o Twoim logo i je zamówć wystarczy, że do nas zadzwonisz (tel. 509 605 348)! Nasz specjalista przedstawi Ci szczegóły naszej oferty. Podpowie Ci również, która będzie najlepiej dopasowana do Twojej firmy. Codziennie rozmawiamy z osobami, które jak Ty potrzebują logo. Wiemy, że może to być dla Ciebie nowy i do końca jeszcze nie poznany temat. Dlatego już podczas pierwszej rozmowy o logo odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Nasi dotychczasowi klienci cenią nas sobie za wykonane projekty logo ale również podkreślają wielką pomoc, otwartość i profesjonalizm podczas kontaktów. Zadzwoń do nas a przekonasz się, że to nasze Studio powinno zaprojektować Twoje logo.

Chcesz zamówić projekt logo dla swojej firmy?
Zadzwoń! tel. 509 605 348 lub napisz biuro@logolublin.pl

Opublikowany artykuł chroniony jest prawem autorskim.

Grafik-specjalista projektujący logo dla firm
O autorze

Adam Marek Biecz jest specjalistą od kreowania graficznego wizerunku firm. Od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem logo, logotypów i tworzeniem identyfikacji wizualnej firm. Pomysłodawca i współzałożyciel Studia Graficznego RedFox.

Prywatnie - entuzjasta pływania na SUP-ie i odkrywania mało poznanych miejsc.

Kategoria artykułu
Porozmawiajmy
o logo dla
Twojej firmy
tel. 509 605 348
Najczęściej czytane
Projektowanie logo i trendy wyznaczające jego kierunek w 2022 roku.

Moda towarzyszy nam w każdej niemal dziedzinie życia. Również projektowanie logo objęte jest jej działaniem. Jeżeli planujesz zamówienie logo, czy tego chcesz czy nie, zmierzy się ono w 2022 roku z modą.

Najważniejsze zasady opisujące jak powinno być zaprojektowane dobre logo

W tym artykule przedstawiam najważniejsze zasady, które zawsze stosuję podczas projektowania, aby logo firmy było nie tylko zachwycające, ale też skuteczne. Warto, żebyś je poznał. Dzięki ich znajomości, zobaczysz różnicę pomiędzy logo dobrym, a przeciętnym!

Polecane artykuły / produkty
Przedstawiam wizytówkę z wybiórczym lakierem UV - jej piękno to kontrasty uszlachetnień druku

W tej inspiracji chiałbym przybliżyć Ci wizytówkę z lakierem UV - niebywale przyjemną w dotyku, z matowym wykończeniem i błyszczącym lakierem. Zobacz, jak wygląda, a zapragniesz ją mieć! Pod artykułem znajdziesz cennik z możliwością zamówienia.

Czym jest identyfikacja wizualna i dlaczego ma takie znaczenie dla wizerunku firmy?

Zależy Ci na dobrym wizerunku firmy? Zobacz czym jest Identyfikacja wizualna i dlaczego ma tak ogromne znaczenie również w małej firmie. Z artykułu dowiesz się również co składa się na identyfikację wizualną i dlaczego logo jest jej sercem. Chcesz zamówić projekt identyfikacji - zapraszam na koniec artykułu!

Prezentuję papier firmowy, jego rodzaje i zalety.

Czy wiesz jak wygląda prawidłowo zaprojektowany papier firmowy i co powinien zawierać? A może prowadzisz firmę EKO i chciałbyś papieru, który podkreśli jej charakter? W inspiracji tej przybliżam temat papieru firmowego. Przedstawiam między innymi papier firmowy minimalistyczny i ekskluzywny. Chcesz również zamówić papier firmowy? Zapraszam!