Twoje pytania
Masz pytanie dotyczące tworzenia Twojego logo? Tu znajdziesz odpowiedź na pytania, które są najczęściej zadawane przez naszych klientów.

Tworzenie logo czyli odpowiedzi na 10 najważniejszych pytań.

Wiemy, że wybór firmy, która zaprojektuje Twoje logo jest dla Ciebie bardzo ważny. Na pewno masz wiele pytań dotyczących projektu logo, jego ceny, czasu realizacji, itp. Codziennie na te i wiele innych pytań odpowiadamy w rozmowach z naszymi klientami. Stworzyliśmy ten dział specjalnie z myślą o pomocy tym, którzy codziennie mierzą się z wyzwaniem, jakim jest prowadzenie własnej firmy i chcą wiedzieć więcej na temat zaprojektowania swojego logo.

Tu znajdziesz informacje o tym, dlaczego ważny jest wybór dobrego projektu

Wiesz już na pewno, że logo jest pierwszym elementem wizerunku firmy, z którym styka się Twój klient. Często to ono decyduje, czy oferta Twojej firmy zostanie przez niego zauważona. Przy projektowaniu wyznajemy zasadę, że Twoje logo powinno zostać zauważone spośród wielu innych i zapamiętane przez klienta. Wiemy jak zaprojektować logo by zwróciło na siebie uwagę i zachęciło do dalszego działania. Zawsze przy okazji rozmów z naszymi klientami o ich przyszłym logo podkreślamy, że profesjonalnie wykonane logo firmy to serce Identyfikacji Wizualnej, wyznaczające styl, kolorystykę oraz formę całej przyszłej grafiki firmowej.

Przeczytasz tu o tym, jak powinno wyglądać dobrze zaprojektowane logo

Według nas, dobrze zaprojektowane logo to takie, które już przy pierwszym z nim kontakcie zwraca na siebie uwagę. Idealne logo musi mieć w sobie to "coś", musi zawierać treść, pomysł, symbolikę... Nasze Studio projektuje wyznając zasadę minimalizmu, czyli w projekcie logo przedstawiamy to, co jest w nim najważniejsze. Bez zbędnego przerostu formy, ozdobników czy kolorów. Logo projektujemy tak aby było proste w swojej formie. Ma zachwycić swoim kształtem Ciebie, ale przede wszystkim klientów Twojej firmy. Pracujemy nad każdym szczegółem logo. Twoje logo projektujemy tak, aby było łatwe do zastosowania na różnych nośnikach reklamy oraz w mediach.

Przeczytaj dlaczego warto powierzyć nam zaprojektowanie Twojego logo

Projektowaniem logo oraz tworzeniem wizerunku firm zajmujemy się już od ponad 20 lat! Znaki graficzne firm i produktów, wykonane przez nasze Studio Graficzne, są rozpoznawane i cenione w kraju i za granicą. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, zarówno z dziedziny grafiki, rysunku, projektowania, typografii, ale także i psychologii oraz marketingu. Dzięki temu tworzymy projekty, które nie tylko są piękne, ale również skuteczne. Dlatego zadowoleni klienci wracają do nas po kolejne projekty.

Tu znajdziesz informacje o tym, jakie pliki otrzymasz od nas w swoim pakiecie logo

Otrzymasz od nas projekt logo, z którego będziesz dumny, i który będzie pracował dla Twojej firmy już od pierwszej chwili swojej prezentacji. Oferta naszego Studia Graficznego składa się z kilku pakietów, które dostosowaliśmy do potrzeb i budżetu każdej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem dużego przedsiębiorstwa, prowadzisz firmę rodzinną, czy samodzielnie prowadzisz małą firmę - mamy pakiet dla Ciebie.

W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, w ramach projektowania logo, otrzymasz od nas:

 • prezentację kilku koncepcji nowego logo
 • propozycje kolorystyki logo
 • możliwość wprowadzenia zmian do projektów
 • komplet plików z logo przygotowany do druku (drukarnia, gadżety reklamowe, bannery)
 • komplet plików z logo do zastosowań elektronicznych (na stronę internetową, do stopki e-mail, newslettera, na Facebooka)
 • umowę, w której przeniesiemy na Ciebie lub Twoją firmę prawa autorskie i majątkowe do Logo

Dodatkowo otrzymasz od nas bezpłatną pomoc doradczą podczas całego procesu projektowania logo.

Pakiety rozszerzone zawierają również:

 • projekt wizytówki
 • projekt papieru firmowego
 • projekt grafiki na facebooka

Oferujemy dodatkowo przygotowanie dla Ciebie Księgi Znaku, w której znajdziesz podstawowe informacje o tym, jak zbudowane jest Twoje logo i jak poprawnie się nim posługiwać. Możesz też zamówić komplet 28 plików do specjalnych zastosowań:

 • pliki z logo przygotowane do grawerowania (np. na długopisach)
 • pliki z logo przygotowane do wyszywania na odzieży (odzież reklamowa z logo)
 • pliki z logo przygotowane do wycinania (szyldy, logo na samochód)
 • pliki z logo przygotowane do tłoczenia (np. kalendarze z logo, wizytówki z tłoczonym logo)
 • logo w przestrzeni kolorów RGB (do Internetu) oraz CMYK (do druku)
 • pliki z logo w wersji wektorowej (skalowane)
 • pliki z logo bitmapowe (rastrowe)
Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie ile czasu nam zajmie przygotowanie Twojego logo

Każdy dobry projekt wymaga odpowiedniej ilości czasu aby był idealny. Projekt logo firmowego, z racji swojej dużego znaczenia dla wizerunku firmy, wymaga szczególnego podejścia od projektanta i poświęcenia grafice logo większej uwagi. W zależności od wybranego przez Ciebie pakietu logo, czas w któym nasz projektant-specjalista będzie zajmował się tworzeniem logo, trwa około 6 dni roboczych. W tym czasie opracujemy pomysł na logo, przygotujemy kilka koncepcji logo, wykonamy odręczne szkice logo, które następnie przeniesiemy do wersji elektronicznej. Następnie dopracujemy wybrane projekty logo i przygotujemy ich prezentację. To czas niezbędny abyśmy mogli dopracować logo, które będzie godnie reprezentować Twoją firmę. Nie wykonujemy projektów w 24 czy 48 godzin, bo chcemy aby każde logo, które robimy dla naszych klientów, było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Chcesz zamówić projekt logo dla firmy?
Zadzwoń! tel. 509 605 348 lub napisz biuro@logolublin.pl
Tu znajdziesz informacje na temat tego, ile kosztuje zaprojektowanie Twojego logo

Na pewno wiesz o tym, że dobre logo to inwestycja w przyszłość Twojej firmy. Dlatego stworzyliśmy różne pakiety, abyś mógł wybrać ofertę najbardziej odpowiednią dla siebie. Ceny naszych pakietów dostosowane są do różnych budżetów firm. Skontaktuj z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać pakiet najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i zaplanowanego budżetu. Zadzwoń tel. 509 605 348 lub napisz biuro@logolublin.pl

Tu znajdziesz informacje o tym, czego potrzebujemy, abyśmy mogli jak naszybciej rozpocząć tworzenie Twojego logo

Wiemy jak każdemu brakuje czasu, dlatego cenimy również Twój. Nie musisz poświęcać go na zbieranie informacji potrzebnych do opracowania logo. Prace nad Twoim logo rozpoczniemy po przeprowadzonej z Tobą rozmowie oraz wypełnieniu przez Ciebie naszej krótkiej ankiety. Pytania w ankiecie (Brief) są tak przygotowane aby nie zajęły Ci dużo czasu i jednocześnie dały nam pełną wiedzę do opracowania idealnego logo dla Twojej firmy. To wszystko, co będziesz musiał zrobić. Reszta leży już po naszej stronie.

Tu znajdziesz informacje o tym, gdzie będziesz mógł wykorzystać swoje nowe logo

Tak, oczywiście! Otrzymasz od nas pliki z nowym projektem logo przygotowane tak, abyś mógł je wykorzystać, nie tylko na stronach internetowych, ale również:

 • na blogu, facebooku, w portalach społecznościowych
 • w reklamach, katalogach branżowych i katalogach firm
 • na materiałach drukowanych
 • na bannerach, szyldach i szybach
 • grawerowaniu, wycinaniu, tłoczeniu
 • wyszywaniu na materiałach
 • reklamie na samochodach
 • i wielu innych miejscach...
Twoje pliki przygotujemy w taki sposób, aby można je było wykorzystać w każdej sytuacji, niezależnie od posiadanego oprogramowania. Otrzymasz od nas zarówno pliki skalowane (tzw. wektorowe) jak i bitmapowe.
Tu dowiesz się jak zamówić swoje logo online i jak wyglądają prace prowadzone zdalnie

Tak, oczywiście! Opracowaliśmy taką formę kontaktu, która zapewnia łatwy i sprawny sposób komunikacji. Do zaprojektowania logo wystarczy nam kontakt telefoniczny oraz poprzez wiadomości e-mail. Tworzymy projekty logo dla firm z całego kraju i z zagranicy, dlatego mamy duże doświadczenie w wykonywaniu projektów logo na odległość, gdy nie możemy spotkać się bezpośrednio z zamawiającym.

Tu dowiesz się, co będziesz mógł robić z logo z chwilą gdy przekażemy Ci do niego prawa autorskie

Tak, oczywiście! Z chwilą zakończenia prac nad projektem logo oraz dokonaniu opłaty za jego przygotowanie, stajesz się pełnoprawnym właścicielem logo. Przekazujemy Ci autorskie prawa majątkowe do projektu logo w formie Umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych. Będziesz mógł posługiwać się swoim logo jako jego właściciel. Nie ograniczamy tzw. pól eksploatacji logo - będziesz je mógł wykorzystywać na wszystkich znanych polach eksploatacji.

Z chwilą gdy otrzymasz od nas prawa autorskie do logo, będziesz mógł:

 • zabezpieczyć prawnie logo firmowe przed skopiowaniem przez innych (zastrzeżenie logo)
 • włączyć logo do majątku firmy
 • posługiwać się swoim logo na różnych polach eksploatacji (druk, internet, itp.)
 • zyskownie sprzedać logo firmy, gdy zajdzie taka potrzeba
Masz dodatkowe pytanie? Chcesz zamówić projekt logo firmy.
Zadzwoń! tel. 509 605 348 lub napisz biuro@logolublin.pl