Jak zamówić logo?
Chcesz zamówić projekt logo dla swojej firmy? Tutaj dowiesz się, jak będziemy je projektować!

Projektowanie logo - zobacz jak będzie powstawało Twoje logo!

W pierwszej kolejności zadzwoń do nas tel. 509 605 348 lub napisz biuro@logolublin.pl
Otrzymasz szczegółową ofertę na wykonanie projektu logo podzieloną na "Pakiety logo".
Po wybraniu Pakietu, który Ci najbardziej odpowiada przystąpimy do właściwej realizacji logo.
Poniżej możesz zobaczyć jak będziemy pracować nad kolejnymi etapami Twojego logo.
Jak będziemy tworzyć Twoje logo?
Proces projektowania logo
Ankieta (Brief)
rozmowa nt. projektu
Zawarcie Umowy
Opracowanie
projektu Logo
Przekazanie Logo
i Praw Autorskich
Nie masz czasu na spotkania? Nie martw się!
Wszystkie etapy projektowania logo przeprowadzimy online.
Możesz się kontaktować z nami zarówno e-mailowo, jak i telefonicznie.

I etap projektowania logo

W pierwszym etapie prac nad projektem Twojego logo, poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, zwanej Briefem. Ankieta składa się z 10 pytań. Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam bliżej poznać Twoją firmę, jej klientów oraz Twoje oczekiwania wobec logo. Dzięki temu będziemy mogli rozpocząć prace nad Twoim projektem posiadając wszystkie niezbędne informacje.

II etap projektowania logo

Drugim etapem projektowania logo będzie przygotowanie przez nas Umowy na wykonanie projektu logo. W Umowie tej określimy termin wykonania Twojego logo, oraz to wszystko, co otrzymasz w ramach wybranego przez Ciebie pakietu. Umowa ta również przeniesie na Ciebie autorskie prawa majątkowe do nowego logo.

III etap projektowania logo

W trzecim etapie pracujemy nad koncepcjami Twojego logo. Ten etap, podczas całego procesu projektowania logo, jest etapem najbardziej twórczym i kreatywnym. Wymaga dużej wiedzy specjalistycznej i zaangażowania. Zaczniemy od przedyskutowania w zespole wszystkich informacji dotyczących Twojego przyszłego logo, zebranych w trakcie rozmów i ankiety. Omówimy rozwiązania, które najtrafniej będą reprezentowały założenia, dotyczące nowego logo: jego wyglądu, kolorystyki, docelowej grupy odbiorców, przekazu, jaki ze sobą niesie. Następnym krokiem będzie wykonanie szeregu odręcznych szkiców i rysunków, będących bazą nowego logo. Spośród nich wybierzemy te najlepsze i dopracujemy je szczegółowo przy pomocy narzędzi graficznych. Przygotowane projekty przedstawimy Ci w formie prezentacji, na której zobaczysz, jak będzie funkcjonowało Twoje nowe logo.

Na tym etapie będziemy mogli wprowadzić ewentualne zmiany do logo, które wspólnie z Tobą omówimy.

IV etap projektowania logo

Czwartym i ostatnim etapem projektu będzie przygotowanie i przekazanie Ci kompletu plików z nowym logo. Staniesz się szczęśliwym posiadaczem perfekcyjnie zaprojektowanego logo. To dla logo początek kariery w Twojej firmie. Teraz czas pomyśleć o następnych materiałach reklamowych, budujących atrakcyjny wizerunek firmy!

Zapytaj o aktualne promocje na projekt logo firmy.
Zadzwoń! tel. 509 605 348